O nas


Szanowni Państwo!
Firma TINEX jest oficjalnym i bezpośrednim dystrybutorem produktów Philips Automotive Lighting oraz Narva Speciallampen Germany

            Firma TINEX jest oficjalnym i bezpośrednim dystrybutorem produktów Philips Automotive Lighting oraz Narva Speciallampen Germany. Posiadamy w swojej ofercie ponadto szeroki asortyment akcesoriów samochodowych innych znanych i cenionych firm, np.: AC, ATAS, BIO-LINE, DR Marcus, Iskra, Norma, SERPLAST. Konkurencyjność naszej oferty zapewniają: wysoka jakość oferowanych produktów, niska cena, szybka i bezpośrednia dostawa do klienta dzięki położeniu firmy w centrum kraju.

            Jakość naszych usług i oferowanych produktów zweryfikował czas – działamy nieprzerwanie od 1991 roku. Dziś przeciętny Kowalski oddaje swój samochód w ręce specjalistów, od których będzie oczekiwał fachowej i szybkiej obsługi. Rynek motoryzacyjny w Polsce rozwija się i staje się coraz bardziej wymagający. W związku z tym szansę rozwoju mają sklepy i warsztaty, potrafiące spełnić zwiększające się wymagania Klienta. My możemy pomóc w szybkiej i pełnej realizacji oczekiwań Państwa Klientów.

            Oczekujemy zainteresowania ze strony firm, hurtowni, czy sklepów, które poszukują solidnego i pewnego partnera.  

            Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi podstronami na naszej witrynie. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę szczególnie na naszą ofertę prezentowaną w sklepie internetowym. Ponadto w przypadku jakichkolwiek pytań i problemów jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

 

 

Copyright by Tinex 2004
Designed & Powered by
COMPEKS